2-3 Mayıs 2015 Emekli Hekim Kol Toplantısı Duyurusu

646/2015
21.04.2015

TABİP ODASI BAŞKANLIĞI’NA

Türk Tabipleri Birliği Emekli Hekimler Kolunun Ankara, Antalya, Adana,Hatay ve İzmir’den sonra altıncı bölge toplantısı İstanbul’da 2-3 Mayıs 2015 İstanbul Tabip Odası'nın ev sahipliğinde Büyükada'da Kartal Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılacaktır.

Odanızda var ise emekli hekim komisyonundan, emekli hekim komisyonunuz yok ise uygun görülecek temsilci meslektaşımızın görevlendirilerek toplantıya katılımının sağlanmasını ve katılacak olan meslektaşımızın iletişim bilgileri ile birlikte isminin en geç 24 Nisan 2015 tarihine kadar iletilmesini bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Dr. H. Özden Şener
TTB Merkez Konseyi
Genel Sekreteri

 

TTB Emekli Hekim Kolu Toplantısı;

Tarih               : 2-3 Mayıs 2015

Program ve Gündem:

 

1-Çeşitli illerden gelecek Kol Temsilcileri, Atatürk’ün de kalmış olduğu Büyükada Anadolu Kulübünde misafir edileceklerdir. (Odalar ikişer kişilik olup oda+kahvaltı 225 TL.dir. Tek kalındığında 175 TL.dir)

2-Kol toplantısı saat 16.oo’da burada yapılacaktır.

Gündem:

1-Bu güne kadar yapılan Kol çalışmaları,

2-Alınan somut sonuçlar,

3-Üzerinde çalışılan konular,

4-Temsilcilerin katkıları ve önerileri,

5-Gelecek toplantının yeri ve tarihinin tespiti.

3-Akşam İstanbul Tabip Odası’nın ev sahipliğinde Kıyı Balık Lokantasında yenecek yemekten sonra yürüyüş mesafesindeki otelimize gideceğiz.

4-Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra 9.30’da faytonlarla Kartal Belediyesi Sosyal Tesislerine gideceğiz.

5-İstanbul’dan motorlarla gelecek İstanbul Emekli Hekimleri ile birlikte, Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz’ün davetlisi olarak alınacak brunch’tan sonra toplantı salonuna geçilerek “EMEKLİ HEKİMLERİN  YAŞAM RENGİ” konulu sunum yapılacak ve sorunlarımız ile çözüm önerileri dile getirilecektir.

6-Haziran ayında yapılacak Kol Toplantısının yeri ve zamanı kararlaştırılacaktır.

7-Kartal Belediyesi’nin temin ettiği özel motorla Kartal’a dönülecektir.

 

NOT:Otel rezervasyonu için katılımcıların TTB’ye yazılı olarak ve Kol Başkanlığına 0532/ 365 70 76 bildirmeleri önemle rica olunur.