TTB Aile Hekimliği Kolu Aile Hekimleri Buluşması Duyuru

348/2015
04.03.2015

TABİP ODASI BAŞKANLIĞI’NA

Türk Tabipleri Birliği Aile Hekimliği Kolu tarafından 17-19 Nisan 2015 tarihlerinde Antalya'da odalarımızdaki aile hekimliği komisyonu üyeleri ile aktivistlerden temsilcilerin katılacağı “aile hekimleri buluşması” gerçekleştirilecektir.

Bu toplantıda amacımız aile hekimlerinin sorunlarının, çözüm önerilerinin, sürdürmekte oldukları eylemlilik sürecinin değerlendirilmesi, bundan sonra yapılacak çalışmaların tespit edilmesi, Türk Tabipleri Birliği’nin birinci basamak sağlık hizmetleri çalışmasına iletilecek görüşlerin belirlenmesidir. İki günlük çalışma için varsa aile hekimliği komisyonunuzda çalışan, komisyonunuz yoksa halen ve bundan sonra aile hekimliği alanında çalışacak en az iki temsilcinizin tespit edilerek toplantıya katılımının sağlanması çok değerli olacaktır.

Odalarımız temsilcilerinin yol ve konaklama giderleri odalarımız tarafından karşılanacaktır. Toplantının yapılacağı otel ve diğer bilgiler aşağıdadır.

Toplantı programı ve afişi tarafınıza ulaştırılacaktır.

Bu önemli toplantıya katkınız için şimdiden teşekkür eder odanız adına katılacak temsilcilerinizin isim ve iletişim bilgilerini 16 Mart 2015 Pazartesi gününe kadar tarafımıza bildirmenizi dileriz.

Saygılarımızla,

Dr. H. Özden Şener
TTB Merkez Konseyi
Genel Sekreteri

 

Tarih: 17-19 Nisan 2015

Yer: Grand Prestige Resort & SPA Hotel Side

Not: 2 Günlük Herşey Dahil konaklama ve havaalanı transferi bedeli toplamı kişi başı 200 TL’dir.