Dr.Ersin Arslan Kampanyasına SMS ile bağış

1331/2012
27.09.2012

TABİP ODASI BAŞKANLIĞI’NA

Bir süre önce kaybettiğimiz Dr. Ersin Arslan adına başlattığımız dayanışma kampanyası 17 Şubat 2013 tarihine kadar uzatılmıştır. Katılımı kolaylaştırmak amacıyla SMS yoluyla bağış yapma olanağı da oluşturulmuştur.

Tüm operatörlerden (faturalı hatlar) 4082’ye boş SMS atarak dayanışma kampanyasına katılınabilmektedir. Atılan her SMS ile kampanyaya 10 TL (On Türk Lirası) katkı sağlanmaktadır. Birden fazla SMS atılabilir.

Türk Tabipleri Birliği dayanışma ruhumuzu somutlamak için; Ersin Arslan’ın yakınlarına ya da Ersin Arslan’ın adına yapılacaklarda değerlendirmek üzere, ailenin bilgi ve onayı dışında kullanılmamak kaydıyla bu kampanyayı başlatmıştır.

Daha önce duyurduğumuz biçimde açılan hesap numarasına doğrudan para yatırarak bağışta bulunma olanağı da sürmektedir. 17 Şubat 2013(*) tarihine kadar açık tutulacak olan hesap numarası aşağıdadır. SMS ile yaptığımız bağışlar da bu hesaba aktarılmaktadır.

Odanız bölgesindeki meslektaşlarımıza yaygın duyurusunun yapılması konusunda yardımlarınızı bekler çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Dr. Bayazıt İlhan
TTB Merkez Konseyi
Genel Sekreteri

 

Doğrudan para yatırabileceğiniz Hesap İban Numarası:
Garanti Bankası Ulus Şubesi
TR17 0006 2000 0120 0006 2971 10

*Gerekli yasal izin alınmıştır.

Notlar:

1--Bağış kampanyasına katılanların mobil iletişim hizmet faturasına 10 TL tutarında net bağış bedeli yansıtılacak olup, bu bedele herhangi bir vergi tahakkuk ettirilmemektedir.

2-Turkcell ve Avea aboneleri bağış kampanyasına katılmaları durumunda 10 TL+2 SMS bedeli, Vodafone aboneleri bağış kampanyasına katılmaları durumunda ise 10 TL+1 SMS bedeli ödeyeceklerdir.

3-Bağışta bulunan meslektaşlarımıza bir teşekkür mesajı SMS ile iletilecektir.