İş Bankası'ndan Türk Tabipleri Birliği üyesi doktorlara özel kart

Türkiye İş Bankası, Türk Tabipleri Birliği ile işbirliği yaparak sadece Türk Tabipleri Birliği üyelerine özel yeni bir kredi kartı çıkardı. Türk Tabipleri Birliği’ne özel tasarlanan temassız özellikli TTB Platinum Kredi Kartı, Türk Tabipleri Birliği üyelerine birçok ayrıcalık sunuyor.

Tüm Türk Tabipleri Birliği üyelerinin başvurusuna açık olan TTB Platinum Kredi Kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm MaxiPuan, taksit ve ödeme avantajlarının yanı sıra Müzekart özelliği, İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarındaki Millennium Lounge’lardan ücretsiz faydalanabilme, İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa Havalimanlarında otopark indirimi, indirimli havaalanı transfer hizmetleri, seçkin restoranlarda ve spor merkezlerinde ayrıcalıklar, yurtiçi ve yurtdışında pek çok sigorta ve ek hizmet ayrıcalığını da TTB üyelerine sunuyor.

Türk Tabipleri Birliği üyeleri TTB Platinum Kredi Kartı’na tüm İş Bankası Şubelerinden veya “TTB” boşluk TCKN’lerini yazıp 4402’ye SMS göndererek başvurabiliyor. TTB üyeleri bu kart ile yaptıkları her harcamada ayrıca Türk Tabipleri Birliği’ne katkıda bulunmuş oluyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü Engin Topaloğlu, Türk Tabipleri Birliği üyelerinin ihtiyaçlarını değerlendirerek, üyelere özel avantajlar sunan prestijli bir kredi kartı ürünü oluşturduklarını ifade etti. Topaloğlu, “Türk Tabipleri Birliği’ne özel tasarladığımız TTB Platinum Kredi Kartı ile TTB üyeleri Maximum Platinum Kart’ın sunduğu alışveriş fırsatlarından, seyahat ayrıcalıklarından, mekân indirimlerinden, sigorta hizmetleri ile Müzekart özelliğinden yararlanabilecekler. Aynı zamanda bu kartla yıllık 20.000 TL’nin üzerinde harcama yapmaları halinde kendilerine 150 TL değerinde MaxiPuan hediye edilecek” dedi.

Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Dr. Bayazıt İlhan da yaptığı açıklamada, Türkiye İş Bankası’na hekimlere sağladığı olanaklar nedeniyle teşekkür ederek “Meslektaşlarımızın kendileri için özel avantajlar taşıyan bu kartı, aileleriyle birlikte güzel ve sağlıklı günlerde kullanmalarını diliyoruz” dedi.