22 Kasım’da İstanbul’da GöREV’deyiz!

22_kasimİstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri, uzman ve asistan hekimleri, öğrencileri ve sağlık çalışanları, uyarı amacıyla, 22 Kasım 2011 Salı günü "TIP EĞİTİMİ VE SAĞLIKTAKİ YIKIMA KARŞI GöREV"de olacaklar.

Değerli öğretim üyeleri,

İstanbul Üniversitesi öğretim üyeleri, uzman ve asistan hekimleri, öğrencileri ve sağlık çalışanları olarak, uyarı amacıyla, 22 Kasım 2011, Salı günü "TIP EĞİTİMİ VE SAĞLIKTAKİ YIKIMA KARŞI GöREVDE OLACAĞIZ".

Acil hastalar dışında hizmet sunamayacağımız 22 Kasım"da, hastanelerimizde birlikte gerçekleştireceğimiz çeşitli etkinliklerle, hastalarımıza ve basın aracılığıyla kamuoyuna hizmet sunamamamızın nedenlerini ve taleplerimizi anlatacağız. 

Konuyla ilgili olarak biri kamuoyuna diğeri hastalarımıza yönelik olarak hazırladığımız iki duyuru ilişikte yer almaktadır. 

İstanbul Tıp Fakültesi’nde Göğüs Hastalıkları Kliniği ile Monoblok arasında yer alan otoparkta ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi girişinde kurulan GöREV çadırlarında çeşitli etkinlikler 17 Kasım 2011 tarihinden itibaren eylem haftası süresince gün boyu devam edecektir.

22 Kasım etkinlik programı şu şekilde belirlenmiştir:
- Saat 9.00’dan başlayarak İstanbul Tıp ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinde kurulan GöREV çadırının önünde toplanma  
- Saat 10.00’da İstanbul Tıp ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinden yürüyüşe başlayarak 10.30"da Fındıkzade"de bir araya gelme ve ardından toplu olarak İstanbul Tıp Fakültesi"ne doğru yürüyüşe geçme
- Saat 12.00’de İstanbul Tıp Fakültesi’nde GöREV çadırının önünde basın açıklaması

Tüm öğretim üyelerini mesleğimize, hastalarımıza ve geleceğimize sahip çıkmak üzere, 22 Kasım"daki GöREV etkinliğine ve eylem haftası boyunca GöREV çadırlarındaki etkinliklere katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakülteleri Öğretim Üyeleri Girişimi
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakülteleri Öğrencileri, Asistan ve Uzman Hekimleri 
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Aksaray Şubesi
İstanbul Tabip Odası

Kamuoyuna yönelik bildiri için...

Hastalara açık mektup için...