Dr. Kriton Dinçmen, Adli Psikiyatri Günleri

Adli Tıp Uzmanları Derneği, Çocuk ve Gençlik Ruh Sağlığı Derneği, Türkiye Psikiyatri Derneği ve Türk Nöro-Psikiyatri Derneği'nden adli psikiyatri alanında yapılan çalışmaları birlikte ele almak, güncel sorunları irdelemek, bu alanda çalışan genç akademisyenleri yüreklendirmek amacıyla "Dr. Kriton Dinçmen, Adli Psikiyatri Günleri" adlı toplantılar düzenlemeye karar vermiştir.

Dr.Kriton Dinçmen'in adli psikiyatri alanında yürüttüğü çalışmalar ve çok disiplinlilik yönünde attığı adımlar, başlatılacak toplantılar dizisine ışık tutacaktır. 27 Ağustos 2008'de Kocaeli Üniversitesi'nde sonsuzluğa uğurladığımız Dinçmen'in doğum günü olan 18 Şubat tarihinde Kocaeli Üniversitesi'nin ev sahipliğinde bu toplantıları başlatacağız.

18-19 Şubat 2010 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Derbent Uygulama Oteli'nde ilki yapılacak olan "Dr. Kriton Dinçmen, Adli Psikiyatri Günleri"nde adli psikiyatri alanına gönül ve emek verenleri bir araya getirmeyi ve çok sevdiği genç akademisyenleri buluşturmayı hedefliyoruz. Kocaeli'nde buluşmak umuduyla...

 "Dr.Kriton Dinçmen, Adli Psikiyatri Günleri" Düzenleme Kurulu