e-posta

   Eski Sayılar | Künye | Ana Sayfa

TIP DÜNYASI
 

.

1 Ekim 2003  Sayı: 111

 

Eylem programı basında

Tıp Dünyası - ANKARA - Türk Tabipleri Birliği’nin “Özel Bir Dönemi Birlikte Yaşama Çağrısı” programını tüm hekimlere, sağlık çalışanlarına ve halka duyurabilmek, haklılığını anlatabilmek amacıyla, özel bir basın etkinliği yürütülüyor. Bu amaçla, başta TTB Merkez Konseyi Başkanı Dr. Füsun Sayek olmak üzere, Merkez Konseyi üyeleri televizyon programları ve basın ziyaretleri gerçekleştiriyorlar.

“Özel Bir Dönemi Birlikte Yaşama Çağrısı” programının 17 Eylül 2003 günü tabip odalarının başkanlarının katılımıyla düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyurulmasının ardından, Füsun Sayek, 18 Eylül Günü saat 13.00’de Sky Turk Televizyonu’na, saat 14.00’de TV 8 Televizyonu’nda “Başkent Gündemi” programına konuk olarak katıldı. Sayek aynı gün NTV’nin 15.30 haberlerine konuk oldu.

19 Eylül 2003 Cuma günü, Füsun Sayek ve Merkez Konseyi üyesi Prof. Dr. Nural Kiper, Radikal Gazetesi’nin Ankara Temsilcisi Murat Yetkin’i ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından, Murat Yetkin, 24 Eylül 2003 tarihli Radikal Gazetesi’nde köşesine TTB’nin ve sağlık çalışanlarının taleplerini, hazırlıklarını taşıdı.

Sayek, 24 Eylül günü Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay ve Cumhuriyet Gazetesi yazarı Işık Kansu’yu ziyaret etti. 29 Eylül 2003 günü saat 12.40’da TRT 2’de İşgünü Programı’na konuk olan Sayek, 30 Eylül Günü de, Vatan Gazetesi’nin Ankara Temsilcisi Bilal Çetin ile görüştü.

Merkez Konsey’in basın etkinlikleri diğer gazete ve televizyonlarla sürecek. 

 

TIP DÜNYASI

Sayfa başına git         Başa dön