e-posta

   Eski Sayılar | Künye | Ana Sayfa

TIP DÜNYASI
 

.

15 Eylül 2003  Sayı: 110

 

TTB-STED fotoğraf Yarışması

11.jpg (44316 bytes)Tıp Dünyası - ANKARA - TTB Sürekli Tıp Eğitimi Dergisi’nin (STED) her yıl düzenlediği “TTB-STED Fotoğraf Yarışması - 2003” için başvuru süresi 30 Eylül 2003 tarihinde sona erecek. Yarışma sonucunda birinciye fotoğraf makinesi, ilk dört kişiye de tanınmış fotoğraf sanatçılarının albümleri sunulacak. Ödül alan eserler ve seçici kurul tarafından uygun görülenler 8. Pratisyen Hekimlik Kongresi’nde sergilenecek ve ödül töreni 3 Kasım 2003’te Nusret Fişek Ödülleri kapsamında gerçekleştirilecek.Yarışmaya katılma koşulları şöyle:

- Sağlık çalışanları, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış en çok 5 adet, genel konulu, renkli fotoğrafla katılabilir.

- Fotoğraflar en az (18 x 24), en çok (30 x 40) cm boyutlarında olabilir.

- Fotoğrafların arkasına yapıştırılacak etikete bir rumuz ve sıra numarası yazılması gerekmektedir.

- Hazırlanacak bir katılım formuna; rumuz, yarışmacının adı, soyadı, mesleği, çalıştığı yer, adresi, telefonu, e-posta adresi, fotoğraf(lar)ın ad(lar)ı, çekildiği yer ve içeriğiyle ilgili açıklama sıra numarasına göre yazılacaktır.

- Bu form bir zarfa konularak kapatılacak ve üzerine yalnızca rumuz yazılacaktır.

- Bu zarf ve fotoğrafların posta ve ulaşım sırasında hasar görmeyecek biçimde paketlenip, “Fotoğraf Yarışması, TTB, GMK Bulvarı Şehit Daniş Tunalıgil Sok. No:2 Kat:4 Maltepe 06570 Ankara” adresine gönderilmesi gerekmektedir.

- Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, TTB yayınlarında ve sağlıkla ilgili eğitim, sanat vb. etkinliklerde isim belirtilerek kullanılabilecek.

 

TIP DÜNYASI

Sayfa başına git         Başa dön