e-posta

   Eski Sayılar | Künye | Ana Sayfa

TIP DÜNYASI
 

.

15 Mayıs 2003  Sayı: 105

 

Pratisyen Hekimlik Derneği'nin şube genel kurulları yapıldı

Merkez genel kurulu 31 Mayıs'ta

Tıp Dünyası - İSTANBUL - Pratisyen Hekimlik Derneği'nin şube genel kurulları tamamlandı. Pratisyen Hekimlik Derneği İstanbul Şubesi 22 Mart'ta, Ankara Şubesi 29 Mart'ta, Adana Şubesi 19 Nisan'da, İzmir Şubesi de 26 Nisan'da genel kurullarını yaptı. Derneğin merkez genel kurulu 31 Mayıs 2003 tarihinde İstanbul'da yapılacak.

Pratisyen Hekimlik Derneği Genel Sekreteri Erkan Kapaklı, genel kurulların gerçekleşmesinde emek veren tüm temsilcileri ve dernek aktivistlerini kutlarken, tüm ülke genelinde Türk Tabipleri Birliği Pratisyen Hekimler Kolu (TTB-PHK) ve Türk Tabipleri Birliği Genel Pratisyenlik Enstitüsü (TTB-GPE) ile birlikte oluşturulan pratisyen hekim bilincinin, gelecek için büyük umutlar taşıdığını söyledi.

Şube genel kurullarının ardından sıranın şimdi de 31 Mayıs'ta yapılacak olan merkez genel kurulunda olduğunu kaydeden Kapaklı, "Şube genel kurullarında birlikte yaşadığımız ortak coşku ve heyecanı hep birlikte paylaşacağımız, derneğimizin önümüzdeki süreçte izleyeceği politikaları saptayacağımız genel kurula tüm delege arkadaşlarımızın katkı yapması en içten dileğimiz" diye konuştu. Kapaklı, tüm delegeleri İstanbul'da buluşmaya çağırdı.

 

TIP DÜNYASI

Sayfa başına git         Başa dön