e-posta

   Eski Sayılar | Künye | Ana Sayfa

TIP DÜNYASI
 

.

1 Nisan 2002  Sayı: 88

 

Tekirdağ Tabip Odası Kitap Fuarı

Dr. Ömer Güven/Tekirdağ Tabip Odası Başkanı - 2002 yılı Kültür Haftası etkinliklerimiz, 11 Mart 2002 Pazartesi Günü saat:17.30’da Geleneksel olarak düzenlediğimiz İlköğretim Okullarındaki çocuklar arasında yapılan “Çocuk Gözüyle Hekim” konulu resim yarışmasında dereceye giren çocukların resimleri ve odamız üyesi hekimlerin ürünlerinin yer aldığı Resim-Fotoğraf Sergisi’nin açılışının yapıldığı kokteylle başladı.

12 Mart Salı günü Çorlu İlçemizde 12-17 Mart tarihleri arasında açık kalacak Kitap Fuarının açılışı yapıldı. Türk Tabipleri Birliği’nin standının da yer aldığı Fuara 37 yayınevi katıldı. Dr. Kriton Dinçmen, Fazilet Çulha, Haşmet Zeybek, Hüseyin Kıvanç, Suphi Nuri İleri, Turhan Feyizoğlu, Sönmez Targan ve Coşkun Aral’ın katıldığı söyleşi ve imza saatleri düzenlendi.  Dr. Mehmet Tapkan Resim Sergisi, Ruhi Su Vakfı Resim Sergisi, Orion Çocuk Kulübü Resim Sergileri  gösterime açıldı. Coşkun Aral’ın “Savaş ve Çocuk” konulu barkovizyon gösterisi yapıldı. Aynı gün Çerkezköy ilçemizde Dr.Ata Soyer’in katıldığı “Hekim Sorunları” konulu söyleşi düzenlendi.

13  Mart Çarşamba günü Duygu Asena, Bedri Baykam ve Oral Çalışlar’ın   katıldığı söyleşiler ve imza saatleri ile Dr. Ata Soyer’in katıldığı “Küreselleşme ve Sağlık” konulu Panel   yapıldı.

 14 Mart Perşembe günü Atatürk Anıtına çelenk sunularak, Odamızda kutlamalar kabul edildi. Aynı gün Çerkezköy İlçemizde Dr. Hüseyin Demirdizen’in katıldığı Pratisyen Hekim Derneği ve Genel Pratisyenlik Enstitüsü’nün tanıtımının yapıldığı bir toplantı düzenlendi.

15 Mart Cuma günü Demirtaş Ceyhun ‘un katıldığı söyleşi ve imza saati yapıldı.

16 Mart Cumartesi günü Ataol Behramoğlu’nun katıldığı söyleşi ve imza saatleri,  Ruhi Su Dostlar Korosu Dinletisi yer aldı. İFSAK’ın “Başka Bir Dünya ‘Afganistan’”   konulu fotoğraf sergisi gerçekleştirildi.

 

TIP DÜNYASI

Sayfa başına git         Başa dön