Ana Sayfa | Eski Sayılar

Tıp Dünyası'ndan HEKİMLERE ÇAĞRI…


TTB, yayın organı Tıp Dünyası aracılığı ile tüm hekimleri haber iletmeye ve yazı göndermeye çağırıyor. 
TTB yayın organı olarak yayınlanmakta olan "Tıp Dünyası" gazetesi ülkemiz tıp ve hekimlik ortamıyla ilgili konular yanında, ülkemiz ve dünyada sağlık ve tıpla ilgili olay ve gelişmeleri ve örgütümüzün her kademesinin gerçekleştirdiği etkinlik ve çalışmalarla, hekimlerin duygu ve düşüncelerini hekim ve sağlıkçılara yaygın olarak ulaştırmayı, duyurmayı, paylaşmayı ve böylelikle büyüterek geliştirmeyi ve genişletmeyi amaçlamaktadır.
Gazetenin, daha önce olduğu gibi ilişki kurulabilen ve ulaşılabilen tüm hekimlere ücretsiz dağıtımı sürdürülecektir.
Gazete bünyesinde, sorumlu yayın kurulu dışında, ülkenin hatta dünyanın farklı yerlerindeki TTB örgütü üyesi hekimlerden oluşan bir muhabir/yazar/çizer ağı oluşturulmasyı düşünülmektedir. Her hekim kendisini yayın kuruluna tanıtmak  kaydıyla bu ağın içinde yer alabilecektir.
Gazetenin amaçlarında belirttiğimiz gibi muhabirlerimizin göndereceği bilgi ve haberlerin gazetemizde düzenli ve sürekli olarak yer alabilmesi için 15 günde bir çıkarılacak olan gazeteye her ayın ilk sayısı için bir önceki ayın en geç 22'sinde, ikinci sayısı için de en geç 7'sinde ulaşması gerekmektedir. Yazı ve haberlerin güncelliğinin sağlanması bakımından bu tarihlere özen göstererek gerekli bilgilerin gönderilmesinde yarar bulunmaktadır.''

Ayrıntılı bilgi için iletişim adresi: [email protected]