Ana Sayfa | Eski Sayılar

STED'den okur sitesi

ANKARA- Sürekli Tıp Eğitimi Dergisi, okurlarıyla internet üzerindende iletişim kuracak. STED'in okurlarına çağrısı şöyle: "STED sizlerle iletişimini en üst düzeyde tutabilmek için sürekli bir arayış içerisinde. İnternet teknolojileri bizlere bu konuda yepyeni bir ufuk açtı. oluşturduğumuz yeni bir e-posta listesi aracılığıyla artık çok daha yakınız. STED yayın kuruluna ulaşmak, dergi ile ilgili her türlü düşüncenizi bizimle ya da kendi aranızda paylaşmak için kullanabileceğiniz yeni, hızlı ve etkin bir yöntemi hayata geçirdik. www.egroups.com adresini kullanarak oluşturulan bu listeye abone olabilir, listedeki mesajları almaya ve mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

Yapılması gereken şey çok basit:

1. http://www.egroups.com/ adresini internet tarayıcı programınızı kullanarak (explorer, netscape vb.) açın

2. ekranın sol kısmında yer alan Sign-up today for free! sekmesini tıklayarak sisteme üye olun (daha önce başka bir grup üyeliği nedeniyle üye olduysanız bu adımı geçebilirsiniz)

3. karşınıza çıkan ekranda sorulan kullanıcı adı,şifre, yaş, ülke vb. bilgilerini dikkatlice okuyarak eksiksiz bir biçimde doldurun( ne yazık ki sayfalar tamamen ingilizce)

4. bu aşamada sisteme verdiğiniz e-posta adresinize bir güvenlik numarası gönderilecek ve bu numayı kullanarak üyelik işlemlerini tamamlayabileceksiniz.

5. bu aşamada "join a group" kısmıda bulunan kutucuğa "stedokur "yazarak e-posta listemizi aratarak abone olabilir ya da doğrudan "[email protected] " adresine boş bir e-posta göndererek abone olabilirsiniz.

not: www.egroups.com sistemine üye olmadan yalnızca mesaj almak ve göndermek için "[email protected] " adresine boş bir e-posta göndermek yeterlidir. Bilimsel ve Dostça ». (TD)