tok_logo.gif2012-2013 DÖNEMİ TÖK MYK ÜYELERİ
6 EKİM 2012 TARİHİNDE ANKARA'DA GERÇEKLEŞEN GENEL KURULDA YAPILAN SEÇİMLE MERKEZİ YÜRÜTME KURULU (MYK) ÜYELERİ BELİRLENDİ.

Manifesto

MANİFESTOMUZ

Çağrımızdır; insana dair, hayata dair kaygıları olanların, sözünü söylemek isteyenlerin, boyun eğmeyip direnmeyi seçenlerin, herkesin topluluğu olabilmek için tüm arkadaşlara duyurduğumuz...

Devamı için tıklayınız...

DOKU Sayı 3
1.gif
DOKU SAYI 3
DOKU Sayı 2
DOKU SAYI2
DOKU Sayı 1
1.gif
DOKU SAYI 1

TTB.org Haberleri

"Heybesinde yılan işaretleri

Baldıran zehiri yüzüğünün içinde

Ve yanında kav taşıyan ben ;

Tekinsizim size göre

İbret için yakılması gereken..."

Metin ALTIOK

PDF Yazdır E-posta
Yazar Fırat   

SABİM Şikayet Hattı Öldürdü

İstanbul(Samatya) Eğitim ve araştırma hastanesinde görevli asistan Melike Erdem' den hakkında 184 Sabim şikayet hattına gelen hasta şikayeti için savunma istendi. Erdem savunmasını verdikten sonra 6. kattan atlayarak yaşamına son verdi.

 

 Olayın ardından hastanede toplanan Tabipler Briliği merkez konseyi, İstanbul tabip odası yönetim kurulu, Ses, Dev-Sağlık iş çalışanları ve çevre hastanelerden gelen sağlık mensupları ''Recep Akdağ İstifa!!'' sloganları attı. Sağlık çalışanları yaptıkları eylemin ardından bir süre Samatya sahil yolunu trafiğe kapattı.

Daha önce de hekimlerce defalarca eleştirilen SABİM  hekime yönelik her türlü usülsüz şikayette hekimi yazılı savunmasını sunmak durumunda bırakıyor. 

 

  

 

 

 

 

 

 
< Önceki   Sonraki >