Mesleksel Gelişim
 
Ana Sayfa
Üyelik
Sempozyum
Sempozyum I

Oturum Aç
Ziyaretçiler: 41110
 
 
 
Türk Tabipleri Birliği
Ana Sayfa


Çocuk İstismarı ve İhmali Duyarlılık Grubu'na Hoş Geldiniz

Türk Tabipleri Birliği Çocuk İstismarı ve İhmali Duyarlılık Grubu’nun amacı ülkemizde önemli bir psikososyal sorun olan çocuk istismarı ve ihmalini saptamak, erken tanı ve uygun yaklaşım yöntemlerini belirleyerek konuyu ele alabilmek için gerekli bilgi, beceri ve tutumları oluşturmak; dolayısıyla da bu yönde hekimlerin kullanabileceği uygun bir mesleki gelişim rehberi hazırlamaktır.

Çalışma bu hedefler doğrultusunda, çocuk ihmali ve istismarı konusunda birikimi ve donanımı olan uzmanlık alanlarının ve akademik alanların işbirliği ile yürütülmektedir.

Çocuk istismarı ve ihmalinden kuşkulandığınızda yönlendirebileceğiniz, iletişim kurabileceğiniz kişi ve kurumlara (en yakın ilgili anabilim dallarının iletişim bilgilerine) Başvuru Merkezleri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Katkı ve önerilerilerinizi bekler sevgiler sunarız.  

Çocuk İstismarı ve İhmali Duyarlılık Grubu web sitesi, yalnızca üye olan hekimlerin kullanımına açıktır.  Üye olmak için Çocuk İstismarı e-posta adresine bir e-posta yollamanız yeterlidir. Mesajınız alındıktan sonra, siteye giriş yapmanızı sağlayacak kullanıcı adı ve şifreniz size yollanacaktır.


Son Güncelleme ( Çarşamba, 08 Mart 2006 )
 
Türk Tabipleri Birliği    e-posta: ci@ttb.org.tr    [ ]